Naši lidé
stř, zář 12, 2018 4:22 odpoledne

Egis kolegové vyhráli devět medailí v atletice na 40. světových lékařských a zdravotních hrách

Senior farmaceutického zástupce Egis Pharmaceutical PLC se na Medigames velmi úspěšně zúčastnil. Lékárník Dr. Judit Karagics vyhrál dvě zlaté medaile, čtyři stříbrné a tři bronzové. Tento vynikající výkon posiluje reputaci Egisu v mezinárodních cílových skupinách.
Naši lidé

Autor:
Autor:

Světové lékařské a zdravotní hry jsou nejznámější světovou zdravotnickou sportovní akcí otevřenou členům lékařských a zdravotnických profesí. Lékárnice Dr. Judit Karagich je již pravidelným účastníkem her, vždy se silnou podporou Egis.

Letos se vrátila z Budvy v Černé Hoře - kde se mistrovství konalo mezi 22. a 29. červnem - s celkem devíti medailemi ve věkové skupině 45–54 let, včetně dvou zlatých na 100 a 400 metrů, čtyř stříbrných stříbrů a tří bronzů a dostal čtvrté místo v přespolním běhu.

WarningVáš prohlížeč je zastaralý. Použijte prosím aktualizovanou verzi! Chrome || Firefox